در دیداری به قضاوت محمود رفیعی
صبا ناکامی‌ها را با عبور از شهرداری جبران می‌کند

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال صبای قم بعد از شکست در سه دیدار از پنج مسابقه اخیر خود در جدال با شهرداری تبریز برای جبران ناکامی‌ها تلاش می‌کند.

خبرگزاری فارس: صبا ناکامی‌ها را با عبور از شهرداری جبران می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، در پنج بازی اخیر از دیدارهای صبای قم در یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، صبای قم سه بار برابر حریفان تن به شکست داده، یک بار به پیروزی رسیده و یک بار نیز مساوی کرده است.

این در حالی است که آخرین دیدار دو تیم صبای قم و شهرداری تبریز در بازی رفت مسابقات یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور، در روز سی‌ام مهر ماه سال جاری در قم، با برتری سه بر یک به سود صبای قم به پایان رسیده است.

 

*فاصله 15 امتیازی صبا و شهرداری در لیگ برتر

این دو تیم که در حال حاضر با اختلاف 15 امتیاز در رده‌های پنجم و هفدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارند، در شرایطی متفاوت نسبت به یکدیگر مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند تا سه امتیاز برای بهبود وضعیت خود در جدول لیگ یازدهم را کسب کنند.

با این شرایط، تقابل دو تیم می‌تواند عصری گرم و فوتبالی را برای تماشاگران تبریزی رقم بزند، زیرا تیم عبدالله ویسی امیدوار است با پیروزی مقابل تیم شهرداری تبریز برای دوازدهمین بار پیروزی در لیگ یازدهم را تجربه کند و چهاردهمین بازی خارج از خانه را با موفقیت در این دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس به اتمام برساند و از سوی دیگر تیم شهرداری تبریز در تلاش برای بهبود وضعیت و جایگاه بحرانی خود در جدول رده‌بندی مسابقات لیگ برتر فوتبال است.

 

*سومین مصاف ویسی و مدیروستا در تاریخ لیگ برتر

دیدار هفته یازدهم از دور برگشت یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال سومین مصاف سرمربیان دو تیم صبای قم و شهرداری تبریز در تاریخ فعالیت دو مربی در لیگ برتر فوتبال ایران نیز محسوب می‌شود.

تمام مصاف‌های عبدالله ویسی سرمربی صبای قم با علی اصغر مدیروستا سرمربی شهرداری تبریز در زمان حضور ویسی در صبای قم بوده است اما مدیروستا پیش از این دو بار به عنوان سرمربی تیم‌های پیکان و پاس برابر ویسی قرار گرفته است.

 

*رویارویی صبا و شهرداری تبریز به قضاوت محمود رفیعی

دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و شهرداری تبریز در یازدهمین هفته از دور برگشت مسابقات یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در حالی عصر شنبه به صورت زنده از سیمای استان قم پخش می‌شود که صبا با پیروزی در این دیدار در مکان چهارم جدول قرار می‌گیرد.

دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و پرسپولیس تهران از بیست و هشتمین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 16 عصر شنبه بیست و هفتم اسفند ماه به میزبانی شهرداری تبریز در ورزشگاه یادگار امام تبریز به قضاوت محمود رفیعی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/‌ش20