تشدید جاسوسی رژیم‌صهیونیستی در الجزایر

خبرگزاری فارس: رژِیم صهیونیست فعالیت‌های رصد ماهواره‌ای بر فراز خاک الجزایر و جمع‌آوری اطلاعات از مراکز نظامی این کشور را تشدید کرده است.

خبرگزاری فارس: تشدید جاسوسی رژیم‌صهیونیستی در الجزایر

به گزارش فارس، شبکه خبری العالم اعلام کرد که ماهواره‌های رژیم صهیونیستی از سال 2006 مراکز نظامی الجزایر را رصد کرده‌اند.

رژیم صهیونیستی در سال 2010 یک ماهواره جاسوسی اش را بر فراز خاک الجزایر جابه‌جا کرد که این اقدام تحولی بزرگ در زمینه فعالیت های جاسوسی رژیم صهیونیستی علیه نیروها و مراکز نظامی الجزایر به شمار می‌آید.

روزنامه الخبر الجزایر در پایگاه اطلاع رسانی خود اعلام کرد که دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی تصاویری از پایگاه موشکی زمین به هوا در نزدیکی الجزیره پایتخت این کشور مخابره کرده است که در آنها موشک‌های ساخت روسیه به چشم می‌خورد.

این روزنامه نوشت سایت نظامی مشهور دیونس ایبدات تصاویر تهیه شده توسط ماهواره جاسوسی ایروس پی از تأسیسات نظامی در برخی از شهرهای الجزایر از جمله الجزیره، بومرداس و بلیده را به همراه تصاویری از پایگاه هوایی در استان ام البواقی در شرق کشور منتشر کرد.

این سایت که به مراکز تصمیم‌گیری در آمریکا و انگلیس نزدیک است، تصاویر دقیقی از یک پایگاه نظامی در اولاد فایت و پایگاه دیگری در الرغایه واقع در شرق الجزیره را منتشر کرده است.

به نوشته این روزنامه الجزایری، تصاویر مذکور نشان می دهد که ماهواره های اسرائیلی حداقل از سال 2006 تاکنون اقدام به تصویر برداری از مراکز نظامی الجزایر کرده و تغییرات در آن را پیگیری کرده اند.

انتهای پیام/.++