معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد
کاهش قیمت پرتقال در طرح تنظیم بازار نوروزی خراسان رضوی

خبرگزاری فارس: معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: به منظور بهره‌مندی عموم زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام هشتم قیمت پرتقال در طرح تنظیم بازار 12000 ریال تعیین شد.

خبرگزاری فارس: کاهش قیمت پرتقال در طرح تنظیم بازار نوروزی خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، محمدرضا موحد اظهار داشت: در راستای اجرای بهتر طرح تنظیم بازار شب عید، اطمینان از توزیع بهینه سیب و پرتقال، همچنین اخذ رضایت عمومی زائران و مجاورین بارگاه ملکوتی امام رضا «ع» قیمت پرتقال برای مصرف‌کنندگان 12000 ریال و سیب 16000 ریال تعیین شد.

وی با اشاره به این موضوع که کیفیت میوه‌ها در سال جاری، به مراتب بالاتر از سال‌های گذشته است،افزود: عرضه میوه شب عید امسال به صورت بسته‌بندی شده و با کیفیت بسیار مناسب است تا علاوه بر تنظیم بازار و برخورداری مردم از میوه با قیمت مناسب، بتوان کیفیت را نیز لحاظ کرده و به این نیاز مصرف‌کنندگان پاسخ داد .

موحد تصریح کرد: عرضه سیب و پرتقال تنظیم بازاری سبب کوتاه شدن دست دلالان و همچنین مدیریت 70 هزار تن میوه مورد نیاز شب عید در استان است.

وی گفت: توزیع میوه با مشارکت مستقیم بازارهای الگویی میوه و تره‌بار شهرداری مشهد و واحدهای صنفی تحت پوشش اتحادیه ذیربط با همراهی و مدیریت ستاد تنظیم بازار اصناف از مورخ بیست و سوم ماه جاری آغاز و ادامه دارد.

موحد تاکید کرد: تمام بسته‌بندی‌های میوه دارای برچسب اطلاع‌رسانی طرح تنظیم بازار بوده و در طول مدت عرضه، مراکز توزیع مورد بازدید و بازرسی بازرسان صنفی قرار دارند.

انتهای پیام/س30