سردار نقدی در همایش شهید کرجو:
مردم ثابت کردند با ولایت هستند/ملت ایران، خود یک معجزه است

خبرگزاری فارس: رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در انتخابات اخیر، بار دیگر مردم ثابت کردند که با ولایت هستند و به زودی آثار بزرگ و شگرف این حضور حماسه ساز را در جهان خواهیم دید.

خبرگزاری فارس: مردم ثابت کردند با ولایت هستند/ملت ایران، خود یک معجزه است

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در همایش شهید ناهید فاتحی کرجو که با حضور فرماندهان سپاه‌های استانی، هیئت رییسه، معاونین و مسئولین اقشار تخصصی بسیج در اهواز برگزار شد، گفت: همه مقدمات برای عدم مشارکت مردمی در انتخابات 12 اسفند از سوی دشمنان قسم خورده انقلاب و دست نشاندگان داخلی آنان فراهم شده بود تا مردم را از این نظام مقدس دلسرد کرده و این الگوی جهانی را در هم فرو ریزند.

نقدی با برشماری توطئه های دشمن در این انتخابات گفت: فساد مالی اخیر در دستگاه بانکی کشور، سفر سفرای اروپایی در اعتراض به تجمع دانشجویان مقابل سفارت انگلستان، قیمت دو برابری ارز و طلا و به تبع آن گرانی های پی در پی، تحریم صریح آمریکا و اسرائیل در مسائل نظامی و قطعنامه اتحادیه اروپا برای تحریم نفت ایران، تنها بخشی از سناریوی دشمن در شکاف میان ملت ایران بود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: جریان تحقیر شده چپ و به اصطلاح اصلاح طلب که در انزوای کامل سیاسی -اجتماعی به سر می برد با تحریم انتخابات و آمار زیر 40 درصدی ملت ایران تکمیل کننده پازل دشمن در این زمینه بود که در حقیقت با عمل یکپارچه و منسجم با رسانه های بیگانه، نقش پیاده نظام اجیر شده دشمن را بازی کرد.

نقدی انتخابات مجلس نهم را آرام ترین انتخابات در طول سی و سه سال گذشته دانسته و خاطرنشان کرد: با وجود بیشترین تهدیدات، شاهد برگزاری آرام ترین و با شکوه ترین انتخابات بودیم که گذشت زمان، بیش از پیش عظمت 12 اسفند را برای جهانیان نمایان خواهد کرد.

وی ملت ایران را شایسته بهترین ها دانسته و گفت: ملت ایران خود یک معجزه بوده و از استثنائات تاریخ است که در مقابل تمام جنجال های خارجی و داخلی اینگونه به صحنه انتخابات آمد که این امر، تکلیف مسئولین را در خدمت رسانی به ملت ایران مضاعف می کند.

وی با اشاره به بی اعتنایی مردم نسبت به برخی بی صبری ها و ناملایمات مدیران طراز اول در تبیین وضعیت کشور و مسائلی نظیر خانه نشینی و اختلاف برخی قوا، تصریح کرد: عدم مشارکت مردم، مقدمه جنگ و حمله دشمن بود که این حضور کم نظیر تمام جبهه دشمنان را در هم فرو ریخت که از جمله نشانه های آن رای مخفیانه یکی از سران فتنه و رای دیگر سران این جریان شکست خورده بود. البته در راس فتنه گران، تزلزل اوباما به عنوان رییس اصلی فتنه بود که همگی دست از پا درازتر در مقابل پیوند عمیق ولایت و امت، بیش از پیش خوار و ذلیل شدند.

نقدی به تفکر انحرافی نیز اشاره کرد و ادامه داد: باند انحرافی نیز که با القاء شکاف میان مردم و انقلاب و توجیه اقدامات ضدفرهنگی خود در جذب آرا و ترویج دیدگاه های منفی و خرافه در بستر جامعه، برنامه ریزی ها کرده بود؛ در مقابل این حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه و هدفمند، متوجه شد که هیچ پشتوانه مردمی ندارد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین همچنین تردید برنامه رسانه ملی در روی آوردن شان (علی) استون به اسلام را تعجب برانگیز دانسته و گفت: به جای تردید در اسلام آوردن استون، بدانید که به زودی شاهد مسلمان شدن نخبگان شرق و غرب عالم خواهیم بود.

وی اقدامات دشمن را به ضرر آنها دانسته و تصریح کرد: یقینا ما هیچگاه آغازگر حمله نبوده و نخواهیم بود اما آمریکائیان بدانند انتقام قرآن سوزی در افغانستان، کشتار مسلمین در پاکستان و جنایات سبعانه آنها در فلسطین قهرمان را به سختی خواهیم گرفت و به آنها می گوییم به ما حمله کنید تا قدرت بسیجیان امام را نظاره گر باشید که چگونه شما را برای همیشه از تاریخ محو خواهند کرد.

نقدی به امدادهای الهی در جنگ سخت پرداخته و گفت: امدادهای غیبی فقط مختص به جنگ سخت نبوده و در جنگ نرم نیز شاهد الطاف مکرر الهی هستیم که در مباحث مختلف اجتماعی، سیاسی، علمی و ... شامل ملت ایران می گردد. به عنوان مثال در بحث علمی کشورهایی نظیر روسیه برای ساخت نمونه عملیاتی یک موشک، گاهی تا 85 بار به آزمایش می پردازند اما دانشمندان ایرانی با دو سه بار آزمایش به نمونه عملیاتی دست می یابند و این محقق نمی گردد مگر با مدد خداوند متعال.

وی در بخش پایانی صحبت ها، عمق بخشی در اخلاق را لازمه تداوم پیروزی ها دانسته و بیان کرد: باید سال 1391 را جدی تر گرفت و قدم های مستحکمی را در تحقق دهه پیشرفت و عدالت برداشت چرا که رویارویی اسلام با استکبار به مراحل نهایی نزدیک شده و استکبار زبون در نفس های آخر عمر پلید خود به سر می برد.

شهید ناهید فاتحی کرجو دختر 17 ساله ای بود که به دلیل ارادت به بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و وهن نکردن ولیّ فقیه زمان و ارتباط با بسیج و سپاه، پس از 11 ماه شکنجه ضدانقلاب در کردستان، توسط ایادی استکبار زنده به گور گردیده و در سال 1361 به شهادت رسید.

انتهای پیام/