بر اثر بارش برف
تردد در محورهای درگز و قوچان تنها با زنجیر چرخ ممکن است

خبرگزاری فارس: بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه‌های خراسان رضوی؛ با توجه به بارش برف در محورهای شهرستان‌های درگز و قوچان، تردد در این مسیرها تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

خبرگزاری فارس: تردد در محورهای درگز و قوچان تنها با زنجیر چرخ ممکن است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و ترابری خراسان رضوی، مرکز مدیریت راه‌های استان اعلام کرد: با توجه به بارش برف در گردنه‌های تیوان و کبکان درگز و الم لی قوچان، همچنین محورهای امام قلی و باجگیران قوچان و انجام عملیات نمک‌پاشی و برفروبی در این مسیرها و دیگر محورهای شهرستان‌های درگز و قوچان، خودروهای عبوری از این محورها، بایستی با رعایت تمام قوانین رانندگی و سرعت مطمئنه در مسیر خود تردد کنند.

همچنین در این اعلام آمده است: اینک بارش برف در محورهای شهرستان جغتای و بخش سر ولایت  و همچنین بارش باران در محورهای شهرستان سرخس جریان دارد و خودروهای عبوری از این محورها، بایستی با رعایت کلیه قوانین رانندگی و سرعت مطمئنه در مسیر خود تردد نمایند.

در این گزارش؛ وجود مه غلیظ در گردنه‌های گوجگی در محور مشهد – کلات و مزداوند در محور سرخس - مشهد و ارتفاعات بخش احمدآباد، همچنین وزش شدید باد در محورهای شهرستان بردسکن اعلام شده است.

مرکز اطلاعات راه های خراسان رضوی از تمام رانندگانى که قصد عبور از محورهای مختلف استان را دارند، درخواست کرد: قبل از حرکت از طریق شماره ارتباطی 141 و یا تلفن 3411000-0511 از آخرین وضعیت مسیر تردد خود اطلاع یابند، ضمن این که بنا بر اعلام این مرکز نیروهای راهداری در تمام محورهای استان به صورت فعال و برای تامین امنیت تردد مسافران حضور دارند.

انتهای پیام/س30