با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران برگزار شد
مراسم تجلیل از مقام شهید تهرانی مقدم در لحظات تحویل سال نو

خبرگزاری فارس: طی مراسمی و با حضور خانواده شهید تهرانی‌مقدم و سردار سرلشگر پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران و در جوار مزار این شهید بزرگوار در قطعه 24 شهدای بهشت‌زهرا (س) در لحظات تحویل سال نو از مقام شامخ پدر موشکی ایران تجلیل شد.

خبرگزاری فارس: مراسم تجلیل از مقام شهید تهرانی مقدم در لحظات تحویل سال نو

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان بهشت‌زهرا(س) در این مراسم که با حضور فرمانده کل سپاه و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرماندهان و رزمندگان سال‌های دفاع مقدس و مسئولان شهرداری تهران در لحظات تحویل سال نو برگزار شد.توکلی‌نژاد بنا به دستور به نمایندگی از مجموعه شهرداری تهران با اهدای گل و قرائت فاتحه و دعای تحویل سال یاد و خاطره ایثارگری‌ها و خدمات این شهید فن‌آوری را گرامی داشتند.

توکلی در حاشیه این مراسم طی سخنان کوتاهی گفت: امروز پیشرفت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی مرهون تلاش‌ها، خدمات و ایثارگری‌های افرادی همچون شهید تهرانی‌مقدم است که لحظه‌ای از جهاد و مبارزه همراه با بکارگیری فن‌آوری‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا دست برنداشتند.

شهردار حرم مطهر امام (ره) با ذکر خاطراتی از شهید تهرانی‌مقدم از وی به عنوان پدر موشکی ایران یاد کرد و گفت: به یمن و برکت خون شهیدانی همچون تهرانی‌مقدم، فرزندان ایران اسلامی را و روش و پیشرفت‌های علمی و دستاوردهای این شهید برجسته را ادامه می‌دهند.

انتهای پیام/