در مقایسه با سال گذشته
ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی دماوند کاهش یافت

خبرگزاری فارس: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از کاهش ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی زراعی این شهرستان در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته خبر داد.

خبرگزاری فارس: ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی دماوند کاهش یافت

حمیدرضا خلیلی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از روزهای پایانی سال 90 بدین‌سو اکیپ‏های گشت خود را در نقاط مختلف این شهرستان مستقر کرده است.

وی ادامه داد: روزانه چهار نفر از کارکنان جهاد کشاورزی و اداره امور اراضی به صورت کامل مناطق تحت تولیت این نهاد را مورد بازدید قرار می‏دهند تا با تخلفات احتمالی برخوردی قانونی شود.

خلیلی اضافه کرد: البته پیش از این مقرر شده بود تا این نظارت بر اراضی زراعی و ملی دماوند به صورت اکیپ‏های تلفیقی مشترک بین چند نهاد صورت گیرد که البته این امر ممکن نشد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دماوند افزود: مقایسه کامل آمار و ارقام ساخت و سازهای غیرمجاز امسال و سال گذشته به صورت یک جمع‏بندی کلی در پایان تعطیلات نوروزی اعلام می‏شود.

وی ادامه داد: اما آنچه از شواهد موجود قابل دریافت بوده،کاهش آمار ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی زراعی شهرستان دماوند در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته است.

این مسئول ضمن تبریک سال نو به امت اسلامی ایران خاطر نشان کرد: سال گذشته جهادگران عرصه‏های مختلف انقلاب شکوهمند اسلامی جهاد کشاورزی بار دیگر به فرمان رهبر فرزانه انقلاب، سالی جهادی را پشت سر گذاشتند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دماوند تصریح کرد: امسال نیز با توجه به نام‏گذاری سال تحت عنوان تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سوی رهبر معظم انقلاب در راستای اطاعت از منویات ولایت فقیه از هیچ کوششی فروگذار نمی‏کنیم.

انتهای پیام/ن20/د1000