/2 خبر از تیم بسکتبال مهرام/
حضور 2 بازیکن خارجی در تمرینات و رسیدن نیکخواه بهرامی به دیدار با لوله آ.اس

خبرگزاری فارس: کادرفنی تیم بسکتبال مهرام از میان 2 بازیکن خارجی حاضر در تمرینات این تیم یکی را جذب خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: حضور 2 بازیکن خارجی در تمرینات و رسیدن نیکخواه بهرامی به دیدار با لوله آ.اس

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، 2 بازیکن گرجستانی و نیجریه‌ای که روز گذشته به ایران آمده‌اند، در تمرینات مهرام شرکت می‌کنند و قرار است تا روز دوشنبه کادر فنی از میان این 2 بازیکن یکی را انتخاب کند.

حمیدرضا صمدزاده، سرپرست مهرام با اعلام این خبر به فارس گفت: کادر فنی مهرام 2 بازیکن اهل گرجستان و نیجریه‌ای را در تمرینات آزمایش خواهد کرد و تا روز دوشنبه یکی از این 2 نفر که شرایطش بهتر باشد را برای پست 5 تیم انتخاب می‌کند.

*صمد نیکخواه بهرامی که 2 هفته پیش در دیدار با فولاد ماهان آسیب دیده بود، با برطرف شدن مصدومیتش مهرام را در هفته چهارم و دیدار با لوله آ.اس شیراز همراهی خواهد کرد.
مهرام از امروز در تورنمنت بسکتبال تهران به مصاف تیم ملی جوانان می‌رود.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000190

   


ولی پور در راه چین
شانس کسب سهمیه المپیک شیرجه ایران معرفی شد

خبرگزاری فارس: شیرجه روی تیم ملی ایران که از سوی کارشناسان این رشته به عنوان شانس کسب سهمیه المپیک لندن شناخته شده است، راهی اردوی چین خواهد شد.

خبرگزاری فارس: شانس کسب سهمیه المپیک شیرجه ایران معرفی شد

به گزارش خبرگزاری فارس، مجتبی ولی‌پور شناگر تیم ملی ایران بر اساس بررسی کارشناسان شیرجه و با توجه به امتیازات کسب شده در رقابت‌های رده‌های سنی اندونزی که شهریور ماه سال جاری برگزار شد، شانس کسب سهیمه المپیک محسوب می‌شود.
بر این اساس فدراسیون شنا قصد دارد تا وی را تا زمان آغاز آخرین مسابقات انتخابی المپیک لندن که اسفند ماه در لندن برگزار خواهد شد راهی اردوی چین کند.
محسن رضوانی دبیر فدراسیون با اعلام این خبر به فارس گفت: بر اساس رایزنی‌های صورت گرفته با یکی از دانشگاه‌های چین قرار شده است تا ولی‌پور در شهر پکن زیر نظر یکی از مربیان چینی برای کسب سهمیه المپیک تمرین کند.
وی افزود: شیرجه روی تیم ملی به شکل مستمر در اردوی چین تمرین خواهد کرد و هر ۲۰ روز یک بار یکی از مربیان تیم ملی ایران نیز به منظور آشنایی با شیوه تمرینی مربیان چینی راهی پکن می‌شود.
انتهای پیام/ممنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900812000781

   


رئیس‌جمهوری بلاروس: غرب لیبی را نابود کرد

خبرگزاری فارس: رئیس‌جمهوری بلاروس غرب را به راه اندازی جنگ‌های داخلی در کشورهای مختلف با هدف دستیابی به منابع انرژی متهم و لیبی را نمونه آشکار این تلاش نامید که توسط غرب به نابودی کشیده شد.

خبرگزاری فارس: رئیس‌جمهوری بلاروس: غرب لیبی را نابود کرد

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "الکساندر لوکاشنکو" رئیس‌جمهوری بلاروس روز جمعه اعلام کرد که از بین بردن لیبی، بعنوان یک کشور نمونه بارزی از سیاست کنونی غرب است.

لوکاشنکو هنگام سخنرانی در خصوص لزوم توسعه توان بالقوه دفاعی بلاروس گفت: در نقاط مختلف کره زمین مناقشات خونینی در جریان است و با شعار توسعه دموکراسی هزاران نفر از مردم بی‌گناه کشته شده‌اند.

به گفته وی، طی دهه اخیر ما دائما شاهد تلاش بسیاری از کشورهای غربی برای کنترل اوضاع در مناطق مختلف جهان بودیم که دارای منابع غنی انرژی هستند.

رئیس‌جمهوری بلاروس تاکید کرد که ماجراجویی‌های گسترده و راه اندازی جنگ‌های داخلی در بسیاری از کشورهای در حال توسعه هستیم که هدف از آنها در حقیقت دستیابی به ابزارهای سیاسی، اقتصادی و اطلاعاتی است.

لوکاشنکو یادآور شد: یکی از مهمترین ابزار در این حوادث حملات اطلاعاتی است. بی‌ثبات کردن اوضاع داخلی کشورها، گسترش تمایلات منفی درمیان مردم و سپس مرحله خاص وارد شدن نیروهای ویژه برای دخالت در این اوضاع در نظر گرفته شده است که نمونه این اتفاقات در لیبی رخ داد.  

وی در عین حال تاکید کرد که کشورهای غربی با شعار «اراده ملت‌ها» و به همراه «نیروهای ستون پنجم» خود در کشورهای مختلف آشوب و ناآرامی براه می‌اندازند. انقلاب‌های به اصطلاح عربی جماهیری لیبی را بعنوان یک کشور مستقل از بین برد و نمونه آشکاری از این دخالت خارجی است.

انتهای پیام/آ.صمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000014

   


فارس گزارش می دهد
ساخت مخوف‌ترین زندان آمریکا در سومالی

خبرگزاری فارس: آمریکا به‌داشتن زندان‌های پنهان و مخوف در دنیا معروف است که بعضاً فقط برخی زندان‌های آن از جمله گوانتانامو، ابوغریب و زندان هرات در افغانستان رسانه‌ای شده‌اند. حال در اقدامی بی‌سروصدا آمریکا در حال ساخت مخوف‌ترین زندان خود در کشور قحطی‌زده «سومالی» است.

خبرگزاری فارس: ساخت مخوف‌ترین زندان آمریکا در سومالی

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به سومالی، نام بردن از کشور سومالی هر فردی را در وهله نخست به یاد فقر و قحطی‌زدگی می‌اندازد و حال کمتر کسی می‌تواند باور کند که یکی از مخوف ترین زندان‌های آمریکا در دنیا اکنون در سومالی در حال ساخت و تکمیل است.

آمریکا پس از حمله‌ای که در سال‌ 1991 و 92 برای نابودی دولت وقت آن زمان (ژنرال محمد فرح عیدی) به پایتخت سومالی یعنی موگادیشو داشت و در نهایت 19 کماندوی دلتای خود را در این حمله از دست داد به شدت از حضور مستقیم در این کشور خودداری می کند و با حربه های دیگری در حال تجزیه سومالی دومین قدرت بزرگ آفریقا در سال‌های نه چندان دور است.

آمریکا پس از شکست خود در پی حمله کماندوهای دلتا خود در سال 1991 و 92 که منجر به کشته شدن یک هزار سومالیایی نیز شد با استفاده از از شاخه جوانان القاعده موسوم به الشباب که تفکرهای شدید وهابی دارند باعث ناامنی در این کشور مسلمان شده است و از تشکیل هر گونه دولت قدرتمندی از سال 1991 خودداری می کند.

در این راستا نیز با تحریک همسایگان کشور سومالی هر چه بیشتر به تجزیه این کشور مسلمان به 5 کشور کوچک همچون کشور سودان فعالیت های خصمانه خود را ادامه می دهد.
 
ساخت و تکمیل زندان مخوف آمریکا در منطقه جنوب موگادیشو سومالی

به گزارش خبرنگار فارس که به سومالی سفر کرده است آمریکا در سومالی در حال ساخت یک زندان بزرگ و مخوف است.

یکی از مأموران امنیتی و اطلاعاتی در سومالی در این باره در گفت و گو با خبرنگار اعزامی فارس اظهار داشت: آمریکا در حال حاضر در جنوب موگادیشو و در نزدیکی فرودگاه این شهر بی سر و صدا در حال ساخت یک زندان مخوف برای انتقال زندانیان خود از سراسر جهان است و در یک حرکت حساب شده این زندان را در نزدیکی فرودگاه موگادیشو که به وسیله انگلیسی ها اداره می شود برای انتقال امن تر و سریعتر زندانیان در حال ساختن است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مسئولان دولتی سومالی نیز از ساخت این زندان اطلاع دارند، می گوید: بله تقریباً می توان عنوان کرد که دولت کنونی سومالی از این امر اطلاع دارد ولی نمی تواند کاری کند چون این دولت به هیچ وجه قدرتی ندارد و تمام اختیارات این دولت کنونی که آمریکا نقش بسزایی در تضعیف آن داشته است خلاصه شده است به کنترل شهر موگادیشو و برخی شهرهای دیگر و از ایجاد امنیت و اداره نقاط دیگر سومالی عاجز است.

این مأمور اطلاعاتی ادامه می دهد: آمریکاییان پس از شکست سخت خود طی حمله ای که در سال 1991 و 92 به موگادیشو داشتند و تعداد قابل توجه ای از زبده ترین نیروهای ویژه دلتای خود را از دست دادند به هیچ وجه در شهرهای سومالی آفتابی نمی شوند و بسیار ماهرانه از دور با ایجاد ناامنی در این کشور و با استفاده از قحطی که خودشان با این ناامنی به وجود آورده اند تلاش برای تجزیه این کشور مسلمان را کلید زده اند.

در این راستا خبرنگار اعزامی فارس که با یکی از نهادهای بشردوستانه کشورمان به سومالی عزیمت کرده است تلاش کرد که بتواند از نزدیک از منطقه ساخت زندان آمریکا در سومالی بازدید و حتی عکس های را تهیه کند ولی هیچ کس از بومیان از ترس جانشان حاضر به همکاری نشدند.
 
در این راستا حتی از اسکورت هایی که به صورت شبانه روزی از افراد امدادگر و کمپ های آوارگان سومالیایی که ایران ایجاد کرده بود مراقبت می کردند کسی حاضر به همکاری نمی شود چون مردم و حتی کسانی که در این کشور اسلحه حمل می کنند و به عنوان اسکورت فعالیت می کنند از نزدیک شدن به این منطقه شدیداً خودداری می کنند.

* تمام مشکلات کنونی سومالی به نیت آمریکا برای تجزیه این کشور مربوط می‌شود
 
کشور سومالی در حال حاضر با مشکلات عدیده ای از جمله قحطی، جنگ داخلی با گروه الشباب و همچنین اختلافات با کشورهای همسایه و در نتیجه پیشروی ارتش کنیا و در نهایت دزدان دریایی درگیر است که در یک بررسی اجمالی تمام سرنخ های این مشکلات به آمریکا که می خواهد سومالی را مانند سودان تجزیه کند منهی می شود.

برای روشن شدن این جریان باید به حمله آمریکا در سال 1991 به سومالی برای از بین بردن دولت وقت این کشور که به شکست سنگین آمریکاییان منجر شد اشاره کرد. در این راستا یک سومالیایی تحصیلکرده در این باره در گفت و گو با خبرنگار اعزامی فارس به سومالی گفت: بیشتر مشکلات مردم سومالی از سال 1991 که آمریکا از ما شکست خورد آغاز شد.

وی ادامه می دهد: ما (سومالی) در سال های نه چندان دور دومین قدرت برتر قاره آفریقا بودیم و تمام کشورهای همسایه از ما حساب می بردند ولی با نقشه های شوم آمریکا سومالی با ناامنی که در حال حاضر در آن به وجود آورده به یک کشور قحطی زده و ضعیف تبدیل شده است.

این سومالیایی در پاسخ به این پرسش که هدف آمریکا از ایجاد ناامنی در سومالی چیست و چه نیتی از اهداف خود دارد، می افزاید: خیلی روشن است سومالی دارای ذخایر نفت و گاز دست نخورده است که کمتر کسی از آن اطلاع دارد؛ در ضمن سومالی بیشترین جغرافیای ساحلی را که سواحل و دریایی بسیار استراتژیک در شاخ آفریقاست، در اختیار دارد و در نهایت از تمام این موارد مهمتر این است که اکثر مردم سومالی مسلمانان با اعتقادی هستند که به شدت از آمریکا و غرب متنفرند.

گروه تروریستی الشباب دست نشانده آمریکاییان برای ایجاد ناامنی برای تجزیه سومالی است آمریکا رعیت را به گونه ای پیش برده است که مردم گمان می کنند دشمن نخست آنان گروه تروریستی الشباب است که شاخه جوانان القاعده است. یکی از سومالیایی‌ها در این باره نکات بسیار جالبی درباره این گروه تروریستی که تحت حمایت وهابی های عربستان هستند به خبرنگار اعزامی فارس عنوان می کند.

این سومالیایی با اشاره به اینکه برخی از افراد گروه تروریستی الشباب با مقامات بلندپایه دولت کنونی سومالی هم قبیله و فامیل خونی هستند، ادامه می دهد: تمام سیاستمداران در سومالی از افراد متملک هستند زیرا این افراد با پول می توانند رای افراد را بخرند از جمله اینکه شما نمی توانید در سومالی یک نماینده پارلمانی از قشر حتی متوسط پیدا کنید و تمام نمایندگان از اقشار ثروتمند سومالی هستند به طوری که قدرت رئیس پارلمان سومالی از رئیس جمهور نیز بیشتر است.
 
* الشباب خوردن سنبوسه را برای سومالیایی‌ها حرام و گناه عنوان کرده است

وی بیان می‌کند: برخی که در سومالی می‌توانند تحلیل سیاسی کنند، بر این باورند که ایجاد گروه تروریستی الشباب که تفکری به‌شدت وهابی دارند؛ از جمله آنکه عنوان کرده اند مردم در سومالی حق خوردن سنبوسه را ندارند و خوردن سنبوسه گناه و حرام است از جمله زد و بندهای مقامات بلند پایه سومالی برای رسیدن به اهداف و منافع خودشان است؛ زیرا مردم عادی در این کشور به شدت با سلطه آمریکا بر کشورشان مخالف هستند ولی سیاستمداران و اهل قدرت در این کشور شدیداً متکی به آمریکا و غربیان هستند.
 
* حضور آمریکا در سومالی در پوشش ارتش کنیا

یکی از رویدادهای کنونی در سومالی پیشروی ارتش کنیا به بهانه سرکوب گروه الشباب است و حال کنیا دلایل مختلفی از جمله درخواست مقامات سومالی برای کمک کنیا جهت سرکوبی الشباب در سومالی عنوان می کند که الشباب نیز پس از درگیری با ارتش کنیا و عقب نشینی از مواضع خود چندین حمله انتحاری و حتی انفجار در یکی از کازینوهای آمریکایی در نایروبی را انجام داد که منجر به تدابیر امنیتی در نایروبی در زمان عزیمت خبرنگار اعزامی فارس که باید از نایروبی به موگادیشو سفر می کرد منجر شده بود.

در این رابطه یکی از پزشکان مقیم نایروبی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه کنیا با وجود پایان یافتن جنگ داخلی در 3 سال اخیر چگونه این توانایی را دارد که با این گستردگی به خاک سومالی نیرو نظامی اعزام کند، می گوید: حرف شما کاملاً درست است کنیا در حال حاضر از تورم شدیدی رنج می برد و حال اگر می بینید که ارتش خود را به سومالی فرستاده است مسلماً هزینه و عواقب بسیاری در بر دارد و این اعزام ارتش کنیا با هزینه آمریکا صورت پذیرفته زیرا گروه الشباب اخیراً 2 اسپانیایی و 2 آمریکایی را در خاک سومالی ربوده اند که در حال حاضر نیز خبرهای زنده بودن این 2 آمریکایی بسیار کم است و این اعزام ارتش کنیا نیز بر این اساس در طول یک ماه اخیر صورت پذیرفته است.

وی می گوید: کنیا به شدت وابستگی خاصی به تسلیحات اسرائیل پیدا کرده است و در طول هفته های اخیر نیز خریدهای نظامی از جمله هواپیمایی جنگنده از اسرائیل داشته است.

* دزدان دریایی سومالی برای منحرف کردن اذهان عمومی جهان توسط آمریکا
 
در حال حاضر از دیگر مشکلات سومالی دزدان دریایی با عنوان دزدان دریایی سومالی است که آمریکا برای منحرف کردن اذهان عمومی جهان در ناامن جلوه دادن هر چه بیشتر این کشور صورت پذیرفته است و این در حالی است که ناوهای آمریکا در نقاط استراتژی دریایی جهان به راحتی جولان می دهند ولی در منطقه "ابل مبب"که ز مناطق دریایی مهم دنیا همچون تنگه هرمز است به هیچ عنوان دخالت نظامی نمی کند.

و این در شرایطی است که آمریکا شرایط امنی برای دزدان دریایی سومالی فراهم کرده است تا از این شرایط ناامنی بتوانند بهترین ثمره را برای نزدیک نشدن کشورهای دیگر به سومالی به خصوص رسانه های دنیا فراهم کند تا هر چه بهتر به منافع خود دست یاید.

* سرازیر شدن عواید دزدهای سومالی در بازارهای تجارت کنیا
 
یک پزشک در کنیا درباره پشتوانه و حامیان دزدان دریایی به خبرنگار اعزامی فارس می گوید: تمام عواید دزدی های دزدان دریایی سومالی به بازارهای کنیا که شدیدأ در اختیار ثروتمندان سومالیایی و در نهایت یهودیان است سرازیر می شود دولت کنیا نیز به شدت وابستگی خاصی به آمریکا دارد و به نوعی فرهنگ آمریکایی و غربی در کنیا که کشوری با غالب جمعیتی مسیحی است گره خورده است.
 
البته توصیف این پزشک از مجلس این کشور که کاملأ کپی برابر اصل مجلس انگلیس با همان چیدمان نشستن نمایندگان و کلاه مخصوص سفید بریتانیایی بر سر رئیس مجلس کنیا که در تلویزیون و اخبار کنیا نشان داده می شد کاملأ این مسئله را روشن می ساخت.

حال سومالی بر اثر اهداف تجزیه توسط آمریکا دچار ناامنی و در نهایت قحطی شدید شده است و این مسئله که سومالی بر اثر خشکسالی دچار قحطی شده است آدرس غلطی است که مردمان سومالیایی کاملأ آن را تکذیب می کنند و در این باره افراد بسیاری به خبرنگار اعزامی فارس عنوان کردند که سومالی دارای زمین های حاصل خیز و دریایی بکری برای صنعت ماهیگیری است.
 
ولی این ناامنی کنونی که در طول بیش از 20 سال از سال 1991 توسط آمریکا با عناوین و نقشه های مختلفی از جمله اختلاف بین همسایگان مجاور سومالی با دولت موگادیشو، نهادینه کردن القاعده و در ادامه آن گروه القاعده، دزدان دریایی و در نهایت حمایت از دولت مردان و سیاست مداران گرایش به غرب در حال تلاش برای تجزیه سومالی جهت استفاده از منابع نفتی و موقعیت استراتژی دریایی این کشور است.

در این راستا با ناامنی در سومالی که توسط آمریکا ایجاد شده است و ترساندن کشورهای دیگر از این وضعیت اجازه حضور رسانه های جمعی دنیا در این کشور نیز گرفته می شود. این امر بهترین فرصت برای منافع آمریکا از جمله ساخت مخوف ترین زندان خود در جنوب موگادیشو سومالی است تا دیگر دچار حمله انتقادات رسانه ها، ملت ها و حتی مردم خود از وجود زندان های آمریکای در نقاط مختلف دنیا از جمله گوانتانامو نشود.
 
حال مسلماً افشای ساخت مخوف ترین زندان آمریکا در سومالی در زمان کنونی که آمریکاییان دچار مشکل بزرگ اقتصادی و از همه مهمتر اعتراضات مردمی معروف به وال استریت هستند می تواند مشکلات سردمداران آمریکایی را دو چندان کند.

گزارش: علی رمضانپور
انتهای پیام/ منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000033

   


/هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس/
تاتنهام بدون ردنپ در جدال خارج از خانه با فولام

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال تاتنهام در حالی به مصاف با فولام خواهد رفت که به احتمال فراوان مربی مطرح‌اش را در اختیار نخواهد داشت.

خبرگزاری فارس: تاتنهام بدون ردنپ در جدال خارج از خانه با فولام

به گزارش خبرگزاری فارس، فرداشب (یکشنبه) پیکارهای هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس با انجام سه دیدار انجام خواهد شد. در یکی از این بازی‌ها فولام در ورزشگاه کراون کوتاژ به میزبانی از هاتسپرزی‌ها خواهد شتافت.
 
میهمانان این بازی که با شش برد و یک تساوی، آمار قابل توجهی کسب کرده و با در اختیار داشتن فان درفارت، لنون، بال، موردیچ و آده‌بایور در خط میانی و حمله پنج‌ ضلعی قدرتمندی را در پیشانی تیم خود ایجاد کرده‌اند، اواخر هفته گذشته شاهد عمل جراحی سطحی قلب هری ردنپ مربی ۶۴ ساله خود بودند.

بر این اساس احتمال دارد، برای مصاف با فولام پزشکان به مسئول فنی تاتنهامی‌ها استراحت در منزل را تجویز کرده و ‌از این رو سفید‌پوشان در غیاب مربی خویش خواهان کسب موفقیت در این جدال هستند.
 
پیش از این دیدار ولورهامپتون با ویگان در ورزشگاه مولینوکس و بولتون با استوک‌سیتی در ورزشگاه ریبوک روبه‌رو خواهند شد.
انتهای پیام/آمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000138

   


‌فرزین، بهروز مرادی، ابراهیم خدایی، ارشادمنش، رویانیان و ‌اوجی تجلیل شدند
تقدیر احمدی‌نژاد از 20 دستگاه برگزیده در امر خدمت‌رسانی صادقانه

خبرگزاری فارس: با حضور رئیس‌جمهور بیست دستگاه دولتی و کارمندان آنها به دلیل تعهد و تلاش در امر خدمت رسانی صادقانه به مردم در جشنواره شهید رجایی مورد تقدیر قرار گرفتند.

خبرگزاری فارس: تقدیر احمدی‌نژاد از 20 دستگاه برگزیده در امر خدمت‌رسانی صادقانه

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز(شنبه) با حضور در جشنواره شهید رجایی از بیست دستگاه دولتی و کارمندان آنها به دلیل تعهد و تلاش در امر خدمت رسانی صادقانه به مردم تقدیر کرد.

ابراهیم خدایی از سازمان سنجش آموزش کشور به منظور استقرار توسعه دولت الکترونیک، وحید کیارشی از وزارت آموزش و پرورش به منظور سازماندهی، طراحی و تنظیم تشکیلات، ایراندخت عطریان از سازمان بازنشستگی کشوری به منظور کسب رضایت مردم، مهرداد فضلعلی از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور جابجایی و انتقال نیروی انسانی، محمدرضا فرزین دبیر ستاد هدفمندسازی یارانه ها به منظور اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها، بهروز مرادی رییس ستاد هدفمند سازی یارانه به منظور اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها، حمیدرضا ارشادمنش معاون عمرانی وزیر کشور به منظور اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها، سیدرضا فاطمی امین معاون توسعه، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها، علیرضا ضیغمی مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به منظور طراحی و اجرای سامانه هوشمند سوخت، محمدرضا رویانیان رییس ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت کشور به منظور طراحی و اجرای سامانه هوشمند سوخت، مجید سیاری معاون طرح و توسعه شرکت مدیریت منابع آب ایران به منظور سد سازی، حمیدرضا امیری نیا از مرکز همکاری های فناوری ونوآوری ریاست جمهوری به منظور تولید پماد آنژی پارس برای درمان و کنترل قطع عضو بیماران زخم پای دیابتی، احمداصغری مهرآبادی مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن به منظور مسکن مهر و اصلاح نقاط حادثه خیز جاده ها، سیدرحیم سجادی معاون آب، خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی به منظور توسعه و گسترش آبیاری تحت فشار، احمد شیبانی رییس سازمان غذا وداروی کشور به منظور حمایت از فناوریهای نوین در جهت تولید داروهای با فناوری بالا و تجهیزات پزشکی پیشرفته، محمد حسن نکویی مهر از وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور ذخیره سازی کالاهای اساسی برای اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها و اجرای مناسب طرح هدفمندسازی یارانه ها در حوزه صنعت معدن و تجارت، محمدحسین فروزانمهر از وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی به منظور سیاستگذاری و برنامه ریزی در جهت توسعه اشتغال برای تحقق یک میلیون و ششصدهزار فرصت شغلی، جواد اوجی از وزات نفت به منظور طرح خودکفایی، بنزین، توسعه میادین مشترک نفت و گاز و گازرسانی به مناطق محروم، محمد حسن تجلی از اداره کل بیمه خدمات درمانی استان سمنان و علی مهدوی از اداره کل بازرگانی استان ایلام در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی مورد تقدیر قرار گرفتند.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000487

   


مدیر کل دانشجویان دانشگاه پیام‌نور خبر داد:
احداث ۸۲ سوله ورزشی/سرانه ورزشی هر دانشجوی پیام‌نور 5 هزار تومان

خبرگزاری فارس: مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور با اشاره به سرانه 30هزار تومانی دانشگاه‌های کشور سرانه تربیت بدنی دانشجویان دانشگاه پیام نور را 5 هزار تومان اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: احداث ۸۲ سوله ورزشی/سرانه ورزشی هر دانشجوی پیام‌نور 5 هزار تومان

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حمید قاسمی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور صبح امروز در نشستی خبری سرانه تربیت بدنی دانشگاه‌های کشور 30 هزار تومان اعلام کرد و گفت: این میزان برای هر دانشجو در سال برای دانشگاه پیام نور فقط 5 هزار تومان است.

وی همچنین به برگزاری پنجمین دوره المپیاد دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور با حضور 22 تیم و 9 رشته در روزهای 20 تا 28 آبان ماه خبر داد و گفت: رشته‌های ورزشی کشتی آزاد، کشتی فرنگی، تیراندازی، شنا، ‌بدمینتون، ‌تنیس روی میز، کاراته، تکواندو و جودو از رشته‌هایی هستند که در این المپیاد وجود دارد.

مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور همچنین به احداث 82 سوله ورزشی در حال استارت در دانشگاه پیام‌نور اشاره کرد.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000462

   


درباره وبلاگ

خبرهای روزنامه های صبح کشور
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic